Wspaniałe wyniki przy niewielkim nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny rezultat treningów
najlepsza klasa materiałów
przypływ siły oraz siły
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w obrębie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wartość oraz masę mięśniową. Więc wyjątkowo wydajny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto pragnie zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwala Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najświetniejsze rezultaty treningów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie siedział na ochronie Twojego testosteronu. Znaczy to jedne korzyści. Stwierdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wagi i energie jeszcze przenigdy nie było właściwie gładkie oraz intensywne. Będziesz był gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Stosowanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wytworzenia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty wysiłków i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na energię i wpadnij na następny poziom ćwiczeń. Kimera toż ogromniejsza twardość i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin a minerałów, wykonany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i otrzymaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na skutki treningów. Zwiększ efektywność fizyczną nawet o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej grze i lub zdeterminowany do drugiego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to jeszcze wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najdrobniejszym szczególe. Nie będziesz korzystał żadnych wątpliwości jak dawać suplementy, co zjadać oraz jak ćwiczyć, żeby polepszyć jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Efekty będą otwarte już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )