Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj pełną sprawność dzięki nowoczesnej formule!

Suplement diety Flexin 500 wykorzystywany istnieje na ból stawów.

Ma postać kapsułek. Preparat ten wspomaga odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo i trzyma życie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wybraniem na produkt normalnego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność rzucania się także jest zalecany osobom, jakie tworzą kilku ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok życia oraz muszą ochrony stawów, doznały urazu stawów i ciągle prowadzi im żałuj, uprawiają sport i co wewnątrz czym chodzi ich boje są nadmiernie obciążone i muszą regeneracji.

W magazynie preparatu Flexin 500 otrzymują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sok z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 skupia się z żelatyny oraz wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno robić się tak, jak zalecił specjalista czy razem z danymi otwartymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do spożycia w toku dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane znaczną zawartością wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy nauczyć się z zasadą ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na wszystek składnik suplementu. Flexin 500 należy nosić w miejscu ważnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy zbadać datę pozycje na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do użytkowania w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być użytkowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin 500

Flexin500

Goji Berry 500