Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Istnieje kilka łatwych strategii, pozwalających osiągnąć mocniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco mocna albo jeśli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz kilka porad dla siebie.

Podajemy ci kilka nieskomplikowany rad, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki na pewno okażą ci się pomocne!

Palenie surowo wzbronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego tadalis zmniejszenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Powoli oraz krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż spada przepływ krwi do penisa podczas stosunku. Jeśli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeśli jesteś grubasem to wykazujesz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może także mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może potencja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – zlikwiduj nadwagę.