Dziewięć wskazówek na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Przedstawiam parę prostych wskazówek, aby w twoim łożu zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wydzielać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone za oceanem potwierdzają, iż dotyk ożywia produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może podnieść ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiego wniosku doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny i troskliwy. Zauważyli oni, że filmy miłosne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, kiedy zajdzie tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego członka przypływa większa ilość krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Na co dzień pij szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, levitra tanio
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Zapach wanilii skutecznie wzmacnia przepływ krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila emitowanie fal alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej krępujące niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeżeli mężczyzna je za mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Dlatego wskazane jest włączyć do diety wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w ciele oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do członka. Pewne badanie udowodniło, że już 2 papierosy mogą sprawić, że wzwody staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych ujemnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra bez recepty