Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla ludzi. Ich sklep znaczy w pełni naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie działają na tworzenie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich sprawianie pomoże wykreować atmosferę bezpieczeństwa i planowania, w której pozostałe kobiety będą Ciż niezwykle miłe i spokojne. Wpływanie feromonów jest zupełnie normalne oraz słabe, ze powodu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Są one nie tylko klucz do sukcesu na wizycie, czy imprezie, a jeszcze w zakładzie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz stworzysz aurę bezpieczeństwa oraz zaufania.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych pań w otoczeniu
zostaniesz w sile dominatora i panowie
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe trasy oraz osiągniesz akceptacja drugich typów

Użytkowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w pomieszczeniach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony podejmują przez około 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, i dokładniej mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do grupy infochemicznej, które właśnie istnieją w ludzkim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Przejawia się jednak, iż substancje te nie posiadają małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe role w zwykłym byciu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają dominację i osiągną na wyróżnienie się spośród otoczenia, znamiennie przychodzą na pewność siebie, a także – co dla grup jest najważniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów rozpoczyna się w momencie, gdy trafią do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak pomagają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne zatrzymują się atrybutem atrakcyjności, skutecznie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz leczą w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklam na własny problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem czynniki są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym przyrządzają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów kończy się wtedy w naszej podświadomości.

aluramin

www.Alluramin24.com