Marzyłeś o wspaniałej sylwetce, natomiast niełatwo o taki efekt? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najmocniejsze aktywne pierwiastki dają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który właśnie trudno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus pozwala Ci stworzyć mięśnie ze pewni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i energii jeszcze nie nie istniałoby tak gładkie oraz duże.
Cerberus

Jeśli zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który idzie na konwersję androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym obecny znaczy a Twoim wrogiem. Cerberus jest skutecznym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak dostosowuje się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i kontroluje poziom testosteronu na wysokim stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak działał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Wykazałoby się, że ma zdolności do kształtowania swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad naszym mięsem i doborem zdrowej diety nauczyły go jak dobrze myśleć o siebie. Tę wiedzę wyraża swoim podopiecznym.

Cerber to możny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )