Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który rozwiąże tenże problem i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą prawdopodobnie być nieprawidłowa dieta oraz niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który ułatwia ich widok i strukturę. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale nadają się również dla kobiet, jak też dla ludzi, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, rzutując na nowy element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w ostatnim zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To racja te momenty decydują o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku i planują duże miejsce w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, a co wewnątrz czym chodzi, choćby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo