Untoxin – Oczyść swój orgranizm i poczuj się znacznie lepiej! Obecnie jest to szczególnie proste z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w sytuacje kapsułek. Środek ten określony jest do stosowania w stopniach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze niekorzystnych substancji, których nagromadzenie potrafi być skutkiem użytkowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przekłada się to na zdrowe przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji delikatnej oraz wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natur, co przemieszcza się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie pigułki. Tabletki należy używać w trakcie bądź po posiłku, popijając sporą ilością wody. 

Doskonałe rezultaty stosowania preparatu Untoxin można zaobserwować już po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego stosowania. 

Należy myśleć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergia na każdy jego element.

Suplementy diety powinny być magazynowane w temperaturze domowej w postępowanie ważny dla młodych dzieci. Chronić przed słońcem oraz robieniem wilgoci. Wyrób przeznaczony stanowi dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie że istnieć użytkowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoksin

Acai BerryExtreme

African-Mango