African Mango – Nadzwyczaj skuteczny i szczegółowo przygotowany specyfik na odchudzanie!

African mango to miła opcja dla każdych tychże, którzy liczą w realny sposób pomóc naszemu systemowi pozbyć się nadwagi jak i dla pań, które zajmują już za sobą badania w stosowaniu nieskutecznych syntetycznych suplementów lub co gorsza leków odchudzających. African MANGO to pełen i dokładnie naturalny suplement bez syntetycznych substancji, bardzo sprawnie oddziałujący na kontrolę przemiany sprawy oraz naturalną stratę wagi.

Pamiętaj, że pamiętając o zdrowie swojego ciała zyskujesz także lepsze samopoczucie. Warto przypomnieć wyzwanie terapii odchudzającej, zwiększyć aktywność fizyczną, polepszyć dietę oraz stosować właściwą suplementację. Ponadto żyjąc zdrowo wyeliminujesz ze bliskiego bycia ryzyko dolegiwości powstających z nadwagi.”

african MANGO – skład

Dzienna porcja zawiera:

>1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, co stanowi odpowiednikiem 12000 mg zwykłego ekstraktu, jedna kapsułka zawiera 400 mg. środek ten posiada najwyższą dopuszczalną porcję ekstraktu z pestek mango

Wskazania do wykorzystywania

Zaleca się stosowanie 3 pigułek african MANGO dziennie. Dla uzyskania najciekawszego rezultatu należy stosować pigułki w trakcie bądź wręcz po posiłku, popijając wodą. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przeciwwskazania

Nie wykorzystywać u kobiet w ciąży, matek karmiących, postaci ze określonymi chorobami układu krążenia, nieżytu żołądka i dzieci poniżej 18 roku bycia.

African Mango

Untoksin

Acai Berry Extreme