Untoxin – Czujesz się stale zmęczony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w twarze kapsułek. Skutek ten dedykowany jest do brania w stanach prania oraz detoksykacji organizmu ze trujących substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie żyć skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Odkłada się wtedy na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji lekkiej i sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego działają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co odkłada się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy wyrywać w trakcie czy po posiłku, popijając niezliczoną miarą wody. 

Pierwsze wyniki przyjmowania preparatu Untoxin można zaobserwować zaraz po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego używania. 

Należy myśleć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na jakikolwiek jego składnik.

Suplementy diety winnym być magazynowane w temperaturze domowej w postępowanie naturalny dla młodych dzieci. Chronić przed słońcem i zaangażowaniem wilgoci. Produkt dedykowany stanowi dla osób dorosłych. Suplement diety nie prawdopodobnie stanowić dawany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

Derminax promocja

Follixin promocja