Xtrasize – pastylki na powiększanie penisa

Xtrasize to tabletki, jakie są zrobić, że penis zarobi na długości i grubości. Działają na wartości poprawy przepływu krwi oraz powiększenie chłonności ciała jamistego, z którego stworzony jest silny penis. Dzięki temu długość i grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze efekty mają pojawić się po paru dniach też powinna więc żyć wspanialsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 łatwych do przyjęcia kapsułek oraz wystarcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można kupować wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na spodzie znajdziesz baner dzięki któremu pozwalasz Xtrasize w ciekawszej cenie.

Xtrasize – jakie rezultaty można uzyskać po terapii

Tabletki na powiększanie penisa Xtrasize powinny w liczbom miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o jakiś 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez kolejne 2mc jest zrobić, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera wyłącznie naturalne składniki. Trudno znaleźć na ścianie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę naturalnych składników, które stawiane są od lat”.

Dobrze na podstronach szukamy informację, iż w magazyn tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest niezawodny?

Preparat ten został przebadany i dopuszczony do ruchu na gruncie Unii Europejskiej. Jest jakieś certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co znacznie – przeszukując internet w badaniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na dane wspominające o pojawieniu się jakichś większych zysków ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki mają w własnym składzie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się skutków ubocznych jest daleko szybko ograniczona.

Xtrasize promocja

zytax

tani Vigrax