Brak erekcji – jakie moga być tego powody. 

 

Spośród najpowszechniejszych przyczyn pojawienia się problemów z erekcją możemy wymienić:

 

1) Kiepska dieta – jeśli obżeramy się przede wszystkim szybkim jedzeniem, wysokokalorycznym, w naszym jadłospisie nie ma zaś świeżych warzyw, owoców, ryb, to naprawdę nie dziwmy się, że niestety erekcja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak aktywności sportowej, siedzący tryb funkcjonowania – o ile to w pełni typowe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy bardzo dużo czasu siedząc, przecież bez pracy trudno funkcjonować na fajnym poziomie, to jednakże nie ma wytłumaczenia dla takich osób, które nie robią niczego po pracy.

 

3) Kłopoty zdrowotnekiedy człowiek choruje na schorzenia serca, nadciśnienie, cukrzycę, to z automatu także z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile na początku związku jesteśmy zapewne zafascynowani swoją partnerką, jej ciałem, to później może dojść rutyna. A jak każdy wie, rutyna nie jest przyjemna. W owym celu trzeba porozmawiać ze swoją kobietą, zapytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić pożycie seksualne. Godne uwagopowabne ubrania, może jakieś zabawki erotyczne, produkcje
erotyczne
bądź przebieranie się. Możliwości, dzięki to którym nasze życie seksualne będzie ciekawsze jest sporo.

 

5) Zbyt duży stres, kłopoty zawodowemocno stresujące sytuacje są permanentnym elementem życiowym, lecz w końcu nie jest powiedziane, że powinniśmy reagować na takowe dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można tak pokierować swoim żywotem, aby nigdy nie dochodziło do takiej sytuacji, w której stres sparaliżuje nam zarówno dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-


potencja
cialis